Maszynista maszyn i urządzeń - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2024-02-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Wodociągi Ustka Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0251

Miejsce pracy: Ogrodowa 14, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • prowadzenie obsługi techniczno-technologicznej urządzeń i obiektów na terenie oczyszczalni i przepompowni ścieków
• stały nadzór nad właściwym stanem i sprawnością obiektów, instalacji i urządzeń,
• wykonywanie na bieżąco drobnych napraw obiektów, urządzeń, instalacji i sprzętu;
• konserwacja, naprawy, remonty i przeglądy obiektów i urządzeń,
• utrzymywanie i dbałość o ład i porządek pomieszczeń technicznych, technologicznych, obiektów, zaplecza socjalnego i terenu.
Umowa na okres próbny potem na określony.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator urządzeń oczyszczania ścieków
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Oczekiwania:
• wykształcenie techniczne o specjalności elektryk,
• mile widziani absolwenci szkół zawodowych i średnich
• podstawowa obsługa komputera,
• gotowość do pracy w zmianowym systemie czasu pracy obejmującym dyżury soboty, niedziele i święta,

Oferujemy:
- wynagrodzenie zasadnicze od 5 000,00 zł brutto
- premię uznaniową (miesięczną, kwartalną, roczną)
- pakiet socjalny.

NIP: 8390008231
REGON: 77053808000000
Adres: Ogrodowa 14, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Sawczuk
Nr telefonu: 598155633
E-mail: biuro@wodociagi.ustka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV wraz z listem motywacyjnym,
klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych dostępną na stronie (www.wodociagi.ustka.pl zakładka oferty pracy).
Oferty wraz z podpisaną klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych należy składać lub przesyłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem:
Rekrutacja Maszynista maszyn i urządzeń
na adres: Wodociągi Ustka sp. z o.o. ul. Ogrodowa 14, 76-270 Ustka albo przesyłać na adres e-mail: biuro@wodociagi.ustka.pl
Termin składania ofert upływa z dniem 01.03.2024 roku.

Aplikacje, które wpłyną do Spółki po terminie nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego zostaną dołączone do jego akt osobowych.
Po rozstrzygnięciu naboru dokumenty pozostałych kandydatów zostaną zniszczone.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta