Pracownik biurowy do dział księgowości - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-02-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: MAŃKA WOJCIECH GŁOŚNIKI SYSTEMY NAGŁOŚNIEŃ AKUSTYKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0135

Miejsce pracy: Mariana kantora-Mirskiego 21A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Gromadzenie dokumentów dla firmy księgowej (faktury), do działu kadr, dokonywanie płatności, kontrola faktur.
Praca od poniedziałku do piątki od godziny 09:00 do 17:00.
Umowa o pracę na okres próbny - 2 miesiące, docelowo umowa o prace na czas nieokreślony.
Wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia zawodowego i umiejętności ( od 4500,00 zł brutto do 6000,00 zł brutto)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów średnie lub wyższe. Umiejętność obsługi komputera. Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Roczne doświadczeie zawodowe w księgowości.

NIP: 6250017737
REGON: 271859620
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Adres: Mariana kantora-Mirskiego 21A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 500 060 355
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny 500 060 355 lub 32 267 67 78 w celu ustalenia terminu rozmowy kwaliikacyjnej.