Fizjoterapeuta - Miechów, małopolskie

Data dodania: 2024-02-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Pracodawca: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie

Numer oferty: StPr/24/0024

Miejsce pracy: Sienkiewicza 24, 32-200 Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie programu rehabilitacji ruchowej zgodnie z obecnym stanem zdrowia osoby niepełnosprawnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Fizjoterapeuta
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne: umiejętność prowadzenia zajęć ruchowych z osobami niepełnosprawnymi; uprawnienia w zakresie gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

NIP: 6591329998
REGON: 357007505
Krótki opis działalności gospodarczej: zajęcia rehabilitacjne i terapeutyczne
Adres: Sienkiewicza 24, 32-200 Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Sroga
Nr telefonu: 413830923
E-mail: kadry.stowarzyszenie@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail