Policjant służby prewencji - Nowa Sól, lubuskie

Data dodania: 2024-02-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/24/0044

Miejsce pracy: Północna 2, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wynikający z zadań policji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 075 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Obywatelstwo polskie, korzystanie z pełni praw publicznych, osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada kwalifikacje wymagane na dane stanowisko pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią.
Pisemne podanie o przyjęcie do służby w Policji, wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B), kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu), kserokopie świadectw pracy (oryginały do wglądu). Należy mieć przy sobie dowód osobisty i książeczkę wojskową (dot. mężczyzn)
Formularze kwestionariusza osobowego oraz ankiety bezpieczeństwa osobowego są dostępne na stronie internetowej Komendy Głównej Policji www.policja.pl oraz na stronach internetowych komend wojewódzkich (Stołecznej) Policji.

NIP: 5991007312
REGON: 21022150800104
Adres: Północna 2, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Żaneta Waszkiewicz
Nr telefonu: 477933270
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, oraz niezbędne dokumenty do przyjęcia w Policji tj. pisemne podanie o przyjęcie do służby w Policji, wypelniony kwestionariusz osobowy (część A i B), kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginał do wglądu), kserokopie świadectw pracy (oryginały do wglądu). Należy mieć przy sobie dowód osobisty i książeczkę wojskową (dot. mężczyzn).
Szczegóły dot. przyjęcia na stronie: http://praca.policja.pl/pwp/rekrutacja/informator-dla-kandyda
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: codziennie od pon. do pt., Godziny : kontakt w godzinach 8:00-15:00