Logopeda - 47 - Świdnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0101

Miejsce pracy: Franciszkańska 7, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zgodnie z przyznanym zakresem usług specjalistycznych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 100 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto/godzinę - uposażenie zależne od charakteru specjalisty; praca w godzinacg: 7-20, w uzasadnionych przypadkach godziny wykonywania usług mogą być zmienione;
Zawód: logopeda
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oczekujemy od kandydatów kwalifikacji wg. rozporządzenia:ROZPORZĄDZENIE MINISTRA POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 22 września 2005 r.
w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych
§ 3. 1
1. Specjalistyczne usługi są świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi.
2. Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż w jednej z następujących jednostek:
1) szpitalu psychiatrycznym;
2) jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
3) placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym;
4) ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym;
5) zakładzie rehabilitacji;
6) innej jednostce niż wymienione w pkt 1-5, świadczącej specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
4. Osoby świadczące usługi, o których mowa w § 2 pkt 1 lit. a, muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie:
1) umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań;
2) kształtowania nawyków celowej aktywności;
3) prowadzenia treningu zachowań społecznych.

NIP: 8841578380
REGON: 005811909
Adres: Franciszkańska 7, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście