Kucharz/sushi master - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-02-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: RESTAURACJA PIZZERIA RIVA S.C. Anna Gładysz,Jarosław Gładysz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0067

Miejsce pracy: Wierzbowa 16b, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: realizacja zamówień złożonych przez gości restauracji, praca w godz. 12:00 - 21:00 w równoważnym systemie czasu pracy (dwa dni pracy, dwa dni wolne)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe

NIP: 5771541481
REGON: 273531817
Krótki opis działalności gospodarczej: restauracje i inne stałe placowki gastronomiczne
Adres: Wierzbowa 16b, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Gładysz
Nr telefonu: 660 462 044
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt w sprawie pracy osobisty po wcześniejszym umówieniu się na rozmowę pod nr tel. 660 462 044 w godz. 10:00 - 17:00

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 10-17