Pracownik produkcyjny - Kornice, śląskie

Data dodania: 2024-02-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: WELL DONE Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0224

Miejsce pracy: Spacerowa 4, 47-480 Kornice, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji okien, wyrobów ze szkła oraz produktów okiennych: obróbka, składanie oraz montaż szyb zespolonych, pomoc w obsłudze maszyn stolarskich, cięcie szkła oraz aluminium, pakowanie elementów gotowych  oraz wykonanie innych czynności związanych z realizacją procesu produkcyjnego szyb i okien.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.02.2024
Data zakończenia: 22.02.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : samodzielność, komunikatywność
[Inne] : Miłe widziane doświadczenie przy produkcji okien — ze względu na charakter towaru. Dobra zdolność fizyczna. Gotowość do przenoszenia ciężkich elementów.

NIP: 1133004581
REGON: 384532601
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych
Adres: Zamieniecka 54/13, 04-158 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Hanna
Nr telefonu: +48 509 417 686
E-mail: h.kubarska@saslogistic.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta