Pracownik techniczny - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-02-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Numer oferty: StPr/24/0198

Miejsce pracy: Łużycka, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Szczegóły: https://bip.polsl.pl/oferty_pracy/pracownik-techniczny-wydzial-automatyki-elektroniki-i-informatyki/
Wykształcenie: min. średnie techniczne, o kierunku zgodnym z opisanymi zadaniami
i oczekiwaniami, znajomość budowy komputerów oraz zagadnień związanych z sieciami komputerowymi, a także z administrowaniem systemami Windows i Linux, umiejętność lutowania cyfrowych układów scalonych małej i średniej skali integracji, znajomość języka php (mile widziana), umiejętność komunikowania się w języku angielskim oraz współpracy z zespołem, proaktywne rozwiązywanie problemów, zdolność do szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy; zakres obowiązków: utrzymanie infrastruktury sprzętowej Katedry, w tym instalacja i administrowanie oprogramowaniem, utrzymanie sieci komputerowej, bieżące naprawy urządzeń laboratoryjnych, w tym urządzeń laboratorium techniki cyfrowej, sprawy administracyjne związane z zakupami i inwentaryzacją zasobów sprzętowych katedry, administrowanie i bieżące uaktualnianie strony internetowej Katedry; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+dodatki
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, informatyczne

NIP: 6310200736
REGON: 000001637
Krótki opis działalności gospodarczej: Szkoły wyższe
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dział Kadr
Nr telefonu: 32 237 17 23
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kandydaci powinni aplikować pod linkiem:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - https://bip.polsl.pl/oferty_pracy/pracownik-techniczny-wydzial-automatyki-elektroniki-i-informatyki/, Termin: do 13.02.2024