Pracownik socjalny - Wielkie Wyręby, pomorskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIELKICH WYRĘBACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0075

Miejsce pracy: 83-230 Wielkie Wyręby 23, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Organizowanie wypoczynku dla mieszkańców i wycieczki, obozy, turnusy rehabilitacyjne, imprezy itp.
- Prowadzenie spraw mieszkańców:
a) akt osobowych
b) rent, zasiłków, emerytur
c) odpłatność za pobyty mieszkańców
d) korespondencji wychodzącej i przychodzącej
e) wywiadów, współpraca z sądami i prokuraturą
f) usamodzielnienie mieszkańców
g) spraw związanych z pochówkiem mieszkańca
- Współpraca z ośrodkami Pomocy Społecznej, PCPR, KRUS, ZUS
- Przeprowadzanie ustnych wywiadów środowiskowych z osobami przywożącymi mieszkańców oraz dokumentuje przyjęcia i oznakowania przedmiotów stanowiących własność mieszkańca i przekazuje je osobie odpowiedzialnej
- Udziela porad i pomocy opiekunom w zakresie doboru metod postępowania z mieszkańcami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny 58 561-90-95 lub przesłanie CV na adres e-mail: kadry@dpswyreby.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy i inne
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik socjalny
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Konieczne - Uprawnienia zgodnie z wymogami na stanowisko pracownika socjalnego tj. posiadani kwalifikacji zgodnie z art. 116 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej tj. Dz.U. z 2023 poz.901. Dyplom ukończenia kolegium służb społecznych, dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności socjalnej lub ukończone studia wyższe o specjalności praca socjalna.

NIP: 5931090551
REGON: 191887940
Adres: 83-230 Wielkie Wyręby 23, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Wicka
Nr telefonu: 58 561 90 95
E-mail: kadry@dpswyreby.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon