Starszy menadżer ds. grc - komercyjna technologia cyfrowa - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0313

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: doradztwo w zakresie ryzyka i zgodności w ramach strategicznych programów (w tym fuzji i przejęć); ułatwianie i zatwierdzanie ocen inteligentnych kontroli (kontroli technologicznej); zarządzanie i monitorowanie działań korygujących (CAPA), ryzyka, wyjątków, ABAC oraz ustaleń; współudział w ułatwianiu funkcjonalnych Rad Zarządzania Ryzykiem i Zgodnością (RMCB); wsparcie wewnętrznych / zewnętrznych audytów - w tym działań przygotowawczych do audytu; świadczenie wsparcia GRC oraz nadzór podczas rozwoju i utrzymania aplikacji; nadzór nad zarządzaniem zmianami oprogramowania dla aplikacji regulowanych zgodnie z zasadami GxP; zatwierdzanie wydań systemów; kierowanie i motywowanie zespołu specjalistów ds. IT GRC; wsparcie przeglądów systemów informatycznych pod kątem zgodności z przepisami i określenie ewentualnych wymaganych zmian w obrębie ich jednostki biznesowej; udział w zapewnianiu gotowości jednostki biznesowej do przeprowadzenia zewnętrznych inspekcji ze strony organów regulacyjnych; zadaniowy czas pracy w wymiarze ok 40 godzin tygodniowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 26 650 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze IT lub powiązanych; minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem/analizie ryzyka, zapewnianiu jakości i zgodności; minimum 3 lata doświadczenia w branży farmaceutycznej; doświadczenie z zakresu przepisów dotyczących prywatności danych; umiejętność udzielania kierownictwa i motywowania bezpośrednich podwładnych; doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku; certyfikat CISSP; certyfikat CCSP; kurs data science

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Hetmańczyk
Nr telefonu: 618345675
E-mail: a.hetmanczyk@poznan.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, LM