Pośrednik pracy w ohp - tczew - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: MBP Gdańsk
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Numer oferty: 309194

Miejsce pracy: Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nawiązywanie kontaktów z pracodawcami. Rozpoznawanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku pracy oraz potrzeb potencjalnych pracowników. Pozyskiwanie ofert pracy. Udzielanie pomocy bezrobotnej młodzieży, innym poszukującym pracy oraz uczestnikom i absolwentom OHP w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia. Ewidencjonowanie osób poszukujących pracy. Wydawanie skierowań do pracy. Obsługa programu komputerowego "Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy - Tezeusz". Sporządzanie okresowych sprawozdań oraz innej dokumentacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:45-15:45.
Miejsce wykonywania pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery w Tczewie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pośrednik pracy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
Uprawnienia:
  • Obsługa pakietu MS Office. (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Pośrednik pracy (wymagany staż - lata: 1)
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie i minimum 1 rok stażu pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Krótki opis działalności gospodarczej: Ochotnicze Hufce Pracy to państwowa jednostka budżetowa nadzorowana przez ministra właściwego do spraw pracy, do której głównych zadań należy: wspomaganie systemu oświaty poprzez aktywizację społeczną, zawodową i ekonomiczną młodzieży, podejmowanie działań zmierzających do podwyższania kwalifikacji zawodowych lub przekwalifikowania, wspieranie inicjatyw służących przeciwdziałaniu bezrobociu i wychowaniu w procesie pracy, w tym organizowanie zatrudnienia oraz organizowanie międzynarodowej wymiany młodzieży.

OHP stwarzają młodzieży warunki do prawidłowego rozwoju społecznego i zawodowego.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Księdza Miszewskiego 12/13, 80-239 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 451052572
E-mail: mbp.gdansk@pomorska.ohp.pl
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny - Proszę o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez administratora danych: Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 56, numer REGON 001036744 w celu realizacji procesu rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail