Pracownik fizyczny na budowie (01.02.2024-03.02.2024) - Kamień Duży, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: ARTMAX sp. z o.o. Sp.K.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0267

Miejsce pracy: 14-200 Kamień Duży 183, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wnoszenie matariałów budowlanych na teren budowy (płytki, płyty K/G, kleje), upychanie wełny.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 03.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na terenie Kamienia Pomorskiego. Praca na okres 3 dni (01.02.2024 - 03.02.2024). Praca w wymiarze 8-10 godzin dziennie.

NIP: 7441826187
REGON: 387770040
Adres: 14-200 Kamień Duży 183, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Artur Rafiński
Nr telefonu: 795-082-871
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon