Specjalista w dziale rozwoju i jakości - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0065

Miejsce pracy: 11 Listopada 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
- przygotowanie i publikacja ogłoszeń o zamówieniach w oficjalnych publikatorach krajowych i unijnych
- przygotowanie niezbędnej do wszczęcia postępowania dokumentacji (tj. projekty SIWZ, zaproszeń do składania ofert i negocjacji, protokołów wraz z ich załącznikami)
- przyjmowanie ofert składanych w toczących się postępowaniach
- przygotowanie propozycji rozstrzygnięć w postępowaniach
- przygotowanie dokumentacji dla projektów finansowanych z zewnętrznych środków, w szczególności pochodzących z funduszy i programów UE oraz grantów, dotacji i projektów o charakterze wewnątrzkrajowym
- pełnienie roli Opiekuna projektu, w tym przygotowanie i weryfikacja umów i zmian w umowach o dofinansowanie, monitorowanie projektów, udzielanie wyjaśnień/odpowiedzi na pytania Wnioskodawców i Beneficjentów
- archiwizacja dokumentacji postępowań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od kwoty 5500,00 zł do 7000,00 zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw zamówień publicznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, udokumentowane min. 2 lata pracy w obszarze zamówień lub pozyskiwania funduszy zewnętrznych, bardzo dobra znajomość programu Office, znajomość zagadnień związanych z prawem zamówień publicznych, obsługa platform zakupowych

NIP: 6490000512
REGON: 270545546
Krótki opis działalności gospodarczej: pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody
Adres: 11 Listopada 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Mazur
Nr telefonu: 32 67 218 16 wew. 25
E-mail: sekretariat@rpwikzawiercie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą osobisty lub mailowy: sekretariat@rpwikzawiercie.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail