Specjalista ds.sprzedaży w sklepie internetowym - Cyprzanów, śląskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: FEROCITY Ewelina Kampik- Nowak

Numer oferty: StPr/24/0206

Miejsce pracy: Janowska 64, 47-480 Cyprzanów, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Twoje obowiązki:
- Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży w tym: zarządzanie zamówieniami, obsługa Klienta, monitoring opinii Klientów,
- Wystawianie dokumentów sprzedażowych wraz z ich miesięcznym raportowaniem,
- Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta,
- Udział w tworzeniu nowych rozwiązań oraz optymalizacji procesów dla sklepu internetowego,
- Analizowanie efektów sprzedaży oraz wyciąganie na ich podstawie wniosków wspierających rozwój sprzedaży,
- Budowanie relacji z Klientem i dbanie o wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:
- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
- Podstawowa znajomość technik sprzedaży,
- Podstawowa wiedza na temat procesów reklamacji oraz zwrotów,
- Umiejętność organizowania swojej pracy oraz ustalania priorytetów,
- Nastawienie na realizację celu,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Lekkość w nawiązywaniu kontaktów oraz w komunikacji z Klientem,
- Umiejętność analitycznego myślenia,
- Umiejętność identyfikowania wyzwań oraz generowanie dla nich trafnych rozwiązań.

Mile widziane:
- Mile widziana znajomość języka obcego, w szczególności angielskiego lub niemieckiego,
- Doświadczenie m.in. roczne w obszarze e-commerce lub w branży produkcyjnej,
- Znajomość systemów: Baselinker, IDEA, Subiekt,

Co chcemy Ci zaproponować?:
- Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- Zniżki na produkty z oferty firmy,
- Wielostronny oraz wyczerpujący proces wdrożenia w nowe obowiązki oraz organizację,
- Decyzyjność oraz wpływ na wprowadzane w firmie zmiany,
- Godziny pracy 7-15
- Pracę w firmie, w której Najlepsze rzeczy wpadają do głowy znienacka. Najświeższe pomysły pukają do nas bez zapowiedzi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą uzależnione od posiadanych kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

NIP: 6391823133
REGON: 243543360
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
Adres www: www.ferocity.pl
Adres: Janowska 64, 47-480 Cyprzanów, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 792 022 421
E-mail: ewelina.ferocity@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Przeanalizujemy Twoją aplikację i w ciągu 14 dniu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną,
Aplikację wyślij na adres: ewelina.ferocity@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail