Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z niepełnosprawnościami - Wola Okrzejska, lubelskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Pracodawca: Zespół Szkół w Woli Okrzejskiej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0034

Miejsce pracy: 21-480 Wola Okrzejska 105A, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozpoznawanie potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych ucznia, współorganizacja zajęć edukacyjnych i prac wychowawczych wspólnie z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne, dostosowuje realizację programów nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia, uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli, prowadzenie zajęć rewalidacyjnych lub zajęć socjoterapeutycznych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Data zakończenia: 21.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 907 do 5 915 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali nauczyciele pracujący z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, uprawnienia do pracy z uczniem niepełnosprawnym z autyzmem, w tym z afazją.

NIP: 8252174100
REGON: 061711245
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Chacińska
Nr telefonu: 25 798 5037 w. 102
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: nie dotyczy
Osoba do kontaktu pracodawcy: Iwona Chudek
Nr telefonu: 509417033