Nauczyciel muzyki - Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-01-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pracodawca: ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO-OŚRODEK KSZTAŁ.ZAW
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0198

Miejsce pracy: 23 Stycznia 24, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 31.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 65 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto 65 zł/godz.
Zawód: nauczyciel przedmiotów zawodowych artystycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane dośwaidczenie. Umowa-zlecenie, wynagrodzenie brutto 65 zł/godz.

NIP: 8790169015
REGON: 000512496
Adres: Żółkiewskiego 37/41, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 503 962 811
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon