Inspektor ds. nadzoru nad obrotem i stosowaniem rroslin i nawozów, nadzoru fitosanitarnego - Szczytno, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-01-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pracodawca: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0063

Miejsce pracy: Korczaka 1, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kontroluje podmioty wprowadzające do obrotu nawozy, nawozy oznaczone znakiem "NAWÓZ WE" , środki wspomagające uprawę roślin, produkty nawozowe UE, oraz wprowadzające do obrotu i stosujące środki ochrony roślin;
- prowadzenie kontroli urzędowych i innych czynności urzędowych dotyczących weryfikacji zgodności z prawodawstwem Unii Europejskiej dotyczącym środków ochrony przeciwko agrofagom roślin, w tym kontrole roślin, produktów roślinnych, podłoży i gleby oraz środków transportu na obecność agrofagów roślin,
- pobieranie prób nawozów oraz środków wspomagających uprawę roślin do badań,
- prowadzenie kontroli stosowania środków ochrony roślin,

DOKUMENTY NALEZY ZŁOŻYĆ DO 07.02.2024:
mailowo na adres: wi-olsztyn@piorin.gov.pl w temacie proszę wpisać "Ogloszenie nr 131707"
lub
w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Ogłoszenie nr 131707" na adres: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomośc przepisów o nawozach, środkach wspomagających uprawę roślin, produktach nawozowych UE oraz o ochronie roślin przed agrofami

Dodatkowe informacje: Korzystanie z pełni praw publicznych,
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31w lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.

NIP: 7393277480
REGON: 511451448
Adres: Kołobrzeska 11/a, 10-444 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 885 593 616
E-mail: kadry-olsztyn@piorin.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: DOKUMENTY NALEZY ZŁOŻYĆ DO 07.02.2024:
mailowo na adres: wi-olsztyn@piorin.gov.pl w temacie proszę wpisać
"Ogloszenie nr 131707"
lub
w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem:
"Ogłoszenie nr 131707" na adres: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail