Pracownik produkcji/pomocnik operatora maszyn - Kolbuszowa, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: ADECCO POLAND SP. Z O.O

Numer oferty: StPr/24/0038

Miejsce pracy: 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac produkcyjnych, zgodnie z poleceniami przełożonego. Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Dyspozycyjność pracy w systemie 4-brygadowym.
Praca w systemie trzy zmianowym: Izm. od 07:00-15:00, II zm. 15:00-23:00, III zm. 23:00-07:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: premia + dodatek nocny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym

NIP: 5260033950
REGON: 010493265
Nr KRAZ: 364
Adres: 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Kowalczyk
Nr telefonu: 609 226 520
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: W celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 609 226 520
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon