Inspektor - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0084

Miejsce pracy: Przemysłowa 12A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji, zgłoszeń i wniosków dotyczących ubezpieczenia społecznego rolników i ubezpieczenia zdrowotnego,
- prowadzenie ewidencji płatników składek i osób objętych ubezpieczeniami,
- sporządzanie decyzji o niepodleganiu ubezpieczeniu społecznym rolników,
- wydawanie osobom objętym ubezpieczeniem społecznym rolników lub ubezpieczeniem zdrowotnym zaświadczeń dotyczących okresów podlegania ubezpieczeniu i opłacania składek, a także stanu należności z ww. tytułów,
- sporządzanie wniosków o udostępnienie danych ze zbioru danych osobowych,
- wydawanie osobom objętym ubezpieczeniem zdrowotnym rolników zaświadczeń dotyczących okresów podlegania ubezpieczeniu i opłacanie składek, a także należności z ww. tytułów,
- uzgadnianie miesięcznych wpływów należności z tytułu składek z komórką ds. finansowo-księgowych
- sporządzanie i uzgadnianie sprawozdań statystycznych dotyczących składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne,
- przeprowadzanie wizytacji w gospodarstwie dłużników,
- przyjmowanie i rejestrowanie wniosków o udzielenie ulg w spłacie lub umorzenie należności z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne,
- sporządzanie decyzji w sprawie ulg i umorzeń należności z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne,
- współpraca z jednostkami ZUS, urzędami skarbowymi, urzędami gmin oraz innymi instytucjami w zakresie mającym wpływ na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne,
- obsługa składnicy akt osób ubezpieczonych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: urzędnik ubezpieczeń społecznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - co najmniej 2-letni staż pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku
posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany,
- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,
- znajomość kodeksu postępowania administracyjnego,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,
- umiejętność sporządzania pism i notatek,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- komunikatywność

NIP: 7781354994
REGON: 01251326200346
Adres: Św. Marcin 46/50, 60-959 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Janka
Nr telefonu: 61 85 30 920
E-mail: poznan@krus.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Termin składania dokumentów: 13 lutego 2024r.
Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej
przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na
kopercie: Oferta pracy ogłoszenie numer BIP 1200-OP.110.3.2024
Oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie
będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby jednostki KRUS).
Miejsce składania dokumentów:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Poznaniu
Wydział Ogólny, pokój nr 604
ul. Św. Marcin 46/50, 61-807 Poznań
Oferty można składać w godzinach pracy Urzędu (7.00 15.00)
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (61) 85 30 920 lub adresem e-mail poznan@krus.gov.pl
Szczegóły na stronie: file:///C:/Users/jzok/Downloads/pozna%C5%84-bip-1200-op-110-3-2024-og%C5%82oszenie.pdf
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Termin: Termin składania dokumentów: do 13.02.2024 r.