Handlowiec / konstruktor - Niedalino, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: MM TIMBER WINDOWS SP. Z O.O
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0166

Miejsce pracy: 76-024 Niedalino 33, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - realizowanie planów sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu,
- sporządzanie oraz projektowanie ofert stolarki okiennej i drzwiowej w programie do projektowania (możliwość przeszkolenia przez pracodawcę),
- opracowywanie projektu w porozumieniu i we współpracy z działem technologii i klientem,
- kompleksowy nadzór oraz realizacja projektu w porozumieniu z architektem oraz klientem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 380 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik handlowiec*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • organizowanie własnej pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość i doświadczenie branży okiennej i znajomość rysunku technicznego- będzie dodatkowym atutem, zaangażowanie, kreatywność i umiejętność samodzielnego działania, mile widziane doświadczenie w branży okiennej oraz rysunku technicznego

NIP: 6692522248
REGON: 321573368
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
Adres: 76-024 Niedalino 33, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Łuszczyńska
Nr telefonu: 885800410
E-mail: kadry@mmtimberwindows.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 - 15:00, okres próbny do 3 miesięcy następnie czas określony 1 rok
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail