Psycholog szkolny - Żywiec, śląskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pracodawca: LUDOWY KLUB SPORTOWY "ŁUCZNIK - ŻYWIEC"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/24/0030

Miejsce pracy: 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Psycholog realizujący program pracy psychologa w Niepublicznej Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Żywcu oraz Niepublicznym LO Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Żywieckich Habsburgów w Żywcu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 383 PLN
Opis wynagrodzenia: wymiar czasu pracy 40 godzin tygodniowo lub mniejsza ilość godzin wg dyspozycji psychologa przy stawce 69 zł brutto za jedna godzinę dydaktyczną
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia

NIP: 5531196754
REGON: 00123693400000
Adres: GROJEC 50, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 691654633
E-mail: zs@goldenarrow.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail