Specjalista ds.it - Paniówki, śląskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: ITD24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0166

Miejsce pracy: Zabrska 49, 44-177 Paniówki, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: informatyczne; mile widziane doświadczenie zawodowe; podstawowa znajomość jezyka angielskiego; zakres obowiązków: pomoc techniczna/ wsparcie techniczne klientów w zakresie produktów cyberbezpieczeństwa IT dla klientów końcowych oraz Resellerów; szkolenia/ prezentacje techniczne produktów z oferty, praca z działem handlowym w celu doboru rozwiązań oraz planowanie działań z klientami, wewnętrzne wsparcie techniczne oraz zarządzanie siecią organizacji, utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi i nowymi klientami, umiejętność doboru rozwiązań adekwatnych do potrzeb klienta; umowa zlecenie-później umowa o pracę; jedna zmiana; miejsce pracy: Paniówki
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 30.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 do 11 300 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto,
Zawód: specjalista bezpieczeństwa oprogramowania
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista bezpieczeństwa oprogramowania
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, informatyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

NIP: 4980249548
REGON: 24153937600000
Krótki opis działalności gospodarczej: PRODUKCJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Kopeć
E-mail: kariera@itd24.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail