Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - Borówno, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: "J. Filipecka" Joanna Filipecka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0088

Miejsce pracy: 58-379 Borówno 12a, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pensjonatu, biur, prasowanie, pielęgnacja ogrodu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 8:00-16:00. Możliwa praca w weekendy.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe (minimum rok).

NIP: 8862744470
REGON: 021025305
Adres: 58-379 Borówno 12a, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosław Filipecki
Nr telefonu: 601172172, 607220245
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon