Konkurs (a.110.1.2024) asystent sędziego - Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracodawca: Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Numer oferty: StPr/24/0161

Miejsce pracy: Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: SZCZEGÓŁY OFERT NA STRONIE INTERNETOWEJ www.ostrow.sr.gov.pl - zakładka konkursy.
TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO 16.02.2024
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 858 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent sędziego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze

NIP: 6221841787
REGON: 000324033
Adres: Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 62 592-61-69
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: SZCZEGÓŁY OFERTY ORAZ WYKAZ WYMAGANYCH DOKUMENTÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE: www.ostrow.sr.gov.pl - w zakładce OFERTY PRACY, dalej KONKURSY
TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO 16 LUTY 2024r
dokumenty można też składać drogą pocztową z podaniem oznaczenia konkursu ( Konkurs na stanowisko asystenta sędziego A.110.1.2024 ) na adres:
Prezes Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Sądowa 2
63 - 400 Ostrów Wielkopolski - decyduje data stempla pocztowego.

Zgłoszenie otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta