Nauczyciel przedszkola/wychowawca - Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Pracodawca: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Tęczowe Przedszkole" Katarzyna Dykty
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0035

Miejsce pracy: Moniuszki 18, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi. Realizacja podstawy programowej. Planowanie i prowadzenie zajęć.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wymiar czasu pracy: 6 godzin/dziennie
Przewidywana umowa na czas nieokreślony.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie- kierunek edukacja wczesnoszkolna lub przedszkolna.
Uprawnienia Oligofrenopedagogika- Mile widziane

NIP: 7582209172
REGON: 362457242
Adres: Moniuszki 18, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Dykty
Nr telefonu: 730249842
E-mail: teczoweprzedszkole22@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail