Kierownik kancelarii - Łomża, podlaskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Łomży
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0067

Miejsce pracy: Polowa 12, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierownik Kancelarii w Pionie Ochrony Informacji Niejawnych.
ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:
- przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie materiałów otrzymywanych, wysyłanych, oraz wytwarzanych na potrzeby WCR;
- terminowe wysyłanie korespondencji;
- terminowe wydawanie korespondencji;
- obsługa elektronicznej skrzynki podawczej (odbieranie korespondencji mailowej, wysyłanie korespondencji elektronicznej);
- kompletowanie dokumentów zgodnie z Rzeczowym Wykazem Akt;
- przygotowanie akt do archiwizacji;
- pełnienie funkcji nieetatowego Inspektora Bezpieczeństwa; Teleinformatycznego;
- zastępowanie kierownika kancelarii tajnej podczas jego nieobecności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie zasadnicze ok. 3.650,00 zł brutto + premia regulaminowa stanowiąca składnik wynagrodzenia (nie mniej niż 16,5%) + skutki wysługi lat uzależnione od stażu pracy;
* PRACODAWCA OFERUJE: pracę w jednostce sektora finansów publicznych; możliwość podnoszenia kwalifikacji; dofinansowanie do wypoczynku; możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik kancelarii tajnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie (wymagane 5 lat pracy ogółem) lub wyższe (3 lata pracy ogółem); obywatelstwo polskie; dobra znajomość pakietu MS Office; prawo jady kategorii B; umiejętności organizacji pracy własnej, współpracy z innymi, komunikatywność; umiejętność radzenia sobie ze stresem.
WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): doświadczenie zawodowe powyżej 1 roku pracy w instytucji wojskowej lub jednostce sektora finansów publicznych; umiejętność obsługi systemu informatycznego SI ARCUS; poświadczenia bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych o klauzuli TAJNE lub zgoda na przeprowadzenie postępowania; szkolenie specjalistyczne dla kierowników kancelarii tajnych; szkolenie specjalistyczne dla inspektorów bezpieczeństwa teleinformatycznego; znajomość ustawy z dnia 05.08.2010 r. o ochronie informacji niejawnych (j.t. Dz.U. 2023 r., poz. 756); znajomość Zarządzenia Nr 58/MON z dnia 11.12.2017 r. w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych (Dz. Urz. MON z 2017 r., poz. 226 ze zm.); znajomość Decyzji Nr 7/MON z dnia 20.01.2012 r. w sprawie organizacji ochrony systemów teleinformatycznych przeznaczonych do przetwarzania informacji niejawnych w resorcie obrony narodowej (Dz. Urz. MON z 2012 r., poz. 8).

NIP: 5423224755
REGON: 20068982800170
Adres: Polowa 12, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261 385 702
E-mail: wcrlomza@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - życiorys (c.v.); list motywacyjny; oświadczenie o niekaralności (wzór do pobrania na stronie WCR w Łomży); kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, posiadane uprawnienia.
TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:
- Wymaganie dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie: do dnia 9 lutego 2024 r.; na adres pocztowy: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Łomży, ul. Polowa 12, 18-400 Łomża -z dopiskiem: " Ogłoszenie o pracę - Kierownik Kancelarii w Pionie Ochrony Informacji Niejawnych WCR w Łomży"; na adres internetowy: wcrlomza@ron.mil.pl -temat wiadomości: Ogłoszenie o pracę - Kierownik Kancelarii w Pionie Ochrony Informacji Niejawnych WCR w Łomży WCR w Łomży
* Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę ma przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
* O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci powiadomieni zostaną telefonicznie po zweryfikowaniu dokumentów aplikacyjnych.
* INFORMACJE W SPRAWIE OGŁOSZENIA: Kontakt tel. 261 385 702
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta, Termin: do dnia 9 lutego 2024 r.