Pracownik pomocniczy produkcji, magazynu i logistyki - Bażanowice, śląskie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0085

Miejsce pracy: Bażanowice, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: produkcja wyrobu zgodnego ze specyfikacją, wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych oraz wymogami procesu technologicznego, dokładanie materiału po otrzymaniu od dostawcy, przyjmowanie, przechowywanie oraz wydawanie materiału, zapewnienie materiału do produkcji, tworzenie dokumentów wysyłkowych, kompletowanie wysyłki, oznakowywanie gotowych produktów, zgłaszanie braków w wyrobach gotowych, informowanie przełożonego o występujących problemach logistycznych, dzienne inwentaryzacje, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : język angielski - mile widziane (w celu kontaktu z koordynatorem w języku angielskim)

Nr KRAZ: 25685
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Weronika Twardoń
Nr telefonu: 338586300 w. 334
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak danych