Kierownik zakładu usług komunalnych - Niwiska, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W NIWISKACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0033

Miejsce pracy: 36-147 Niwiska 112, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowanie bieżącą działalnością Zakładu. Szczegółowy zakres zadań i obowiązków na stanowisku został zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Niwiska i na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Niwiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy w instytucjach usług wyspecjalizowanych gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegółowy opis niezbędnych oraz dodatkowych wymagań został zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Niwiska i na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Niwiska- "Ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko: Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Niwiskach"

NIP: 8141563318
REGON: 831351160
Adres: 36-147 Niwiska 112, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Wróbel
Nr telefonu: 17 2270417
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Niwiska lub pocztą na adres: Urząd Gminy Niwiska, Niwiska 430, 36 147 Niwiska z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Niwiskach w terminie do 1 lutego 2024 r. do godz. 12:00.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście