Asystent rodziny - Stronie Śląskie, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pracodawca: Ośrodek Pomocy Społecznej w Stroniu Śląskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0084

Miejsce pracy: Zielona 5, 57-550 Stronie Śląskie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pracy z rodziną, udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych, w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracy przez członków rodziny. Wspieranie aktywności społecznej rodzin. Podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 8811335112
REGON: 005810927
Adres: Zielona 5, 57-550 Stronie Śląskie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Lech
Nr telefonu: 748141424
E-mail: ops@stronie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny.
2) życiorys zawodowy ( CV).
3) kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie.
4) kserokopie świadectw pracy.
5) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.
6) oryginał kwestionariusza osobowego osoby ubiegającej się o zatrudnienie, który jest dostępny w Ośrodku.
7) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o naborze;
8) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
przestępstwo skarbowe.
9) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.
10) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jemu zawieszona ani ograniczona,
11) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niego wynika z tytułu egzekucyjnego.
Zgodnie z ogłoszeniem o naborze https://stroniesl.naszops.pl/nabory/nabor-na-stanowisko-asystenta-rodziny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail