Technik utrzymania ruchu - Leżajsk, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Pracodawca: EKO-STYL RENTAL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Numer oferty: StPr/24/0024

Miejsce pracy: Spółdzielcza 13b, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków:
- wykonywanie regularnych inspekcji maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych, z naciskiem na systemy automatyki,
- diagnozowanie usterek mechanicznych, elektrycznych, automatyki i sterowania PLC,
- planowanie i przeprowadzenie prac konserwacyjnych oraz utrzymaniowych, z uwzględnieniem aspektów zautomatyzowanych,
- szybkie reagowanie na awarie i nieprawidłowości w pracy maszyn, zwłaszcza w obszarze automatyki i mechaniki,
- wykonywanie natychmiastowych napraw, aby minimalizować czas przestojów w produkcji,
- udoskonalenie procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i wydajności,
- prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych prac utrzymaniowych,
- przygotowywanie regularnych raportów dotyczących stanu technicznego maszyn, wykonywanych prac i działań związanych z automatyką i mechaniką,
- współpraca z działem zakupów w celu składania zamówień na niezbędne materiały, zwłaszcza związane z automatyką i mechaniką.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 31.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- mile widziane uprawnienia SEP,
- wykształcenie w kierunku elektrycznym lub elektronicznym,
- gotowość do pracy dwuzmianowej.
Pracodawca poszukuje osób zarówno z doświadczeniem jak i młodych chcących nauczyć się nowego zawodu (staż).
Wysokość wynagrodzenia zależna będzie od doświadczenia i umiejętności. Dla osób doświadczonych poziom wynagrodzenia ustalany będzie indywidualnie.

NIP: 8161644250
REGON: 180236898
Adres: Spółdzielcza 13b, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Kuchyt
Nr telefonu: 519 060 545
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Pracodawca oferuje:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenia branżowe,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
- narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonego stanowiska.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon