Pośrednik pracy - Iwonicz, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pracodawca: Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0111

Miejsce pracy: Zadwór 5, 38-440 Iwonicz, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Marketing usług oferowanych przez OHP, w tym:
-nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z pracodawcami,
-rozpoznanie potrzeb pracodawców na lokalnym rynku racy oraz potrzeb potencjalnych pracowników,
-pozyskiwanie ofert pracy od pracodawców,
-promocja usług świadczonych przez OHP
2. Udzielanie pomocy bezrobotnej młodzieży, innym poszukującym pracy oraz uczestnikom i absolwentom OHP w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia,
3. Udzielanie pomocy pracodawcom w znalezieniu odpowiednich pracowników.
4. Przetwarzanie danych osobowych w zbiorze danych pn. "Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy"oraz wprowadzanie danych do Bazy Access w formie tradycyjnej oraz informatycznej.
5. Korzystanie z Platformy symulacyjno-edukacyjnej OHP www.szkolenia.dokariery.pl.
6. Prowadzenie pełnej dokumentacji-sporządzanie pełnej dokumentacji i sprawozdań.
7. Współpraca z doradcą EURES w WK OHP w Rzeszowie oraz pośrednikami pracy w CEiPM
8. Praca w zespole wsparcia uczestników OHP
9. Prowadzenie ścisłej współpracy z jednostkami pionu rozwoju zawodowego:
-macierzystym CEiPM i podległymi mu MBP i MCIZ
-prowadzenie ścisłej współpracy z jednostkami pionu kształcenia i wychowania w ramach Zespołów Wsparcia
10. Pośrednik pracy realizuje zadania zgodnie z obowiązującym "Standartem usług rozwoju zawodowego dla młodzieży OHP"-2019r.
11. Pełnienie obowiązku Moderatorów Grup Młodzieżowych na platformie OCTOPUS+
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pośrednik pracy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane jest ukończenie studiów I stopnia o charakterze społecznym, np. pedagogika, pedagogika pracy, socjologia, psychologia, polityka społeczna, ekonomia itp. na stanowisko pośrednika pracy-stażysty nie ma wymogu doświadczenia zawodowego, na st. pośrednika pracy wymóg minimum rocznego doświadczenia w zakresie pośrednictwa pracy, informacja z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności.

NIP: 8131294791
REGON: 001036974
Krótki opis działalności gospodarczej: OHP wykonują zadania Państwa w zakresie zatrudnienia oraz przeciwdziałania marginalizacji i wykluczeniu społecznemu młodzieży, a także zadania w zakresie jej kształcenia i wychowania.
Adres: Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystyna Kusz
Nr telefonu: 17 852 39 10
E-mail: rekrutacja.podkarpacka@ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty zawierające CV, list motywacyjny proszę kierować na adres PWK OHP w Rzeszowie, drogą elektroniczną na adres: rekrutacja. podkarpacka@ohp.pl w terminie do 17.02.2023 z dopiskiem rekrutacja na stanowisko pośrednika pracy do MCK w Iwoniczu.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 r., poz. 1000).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail