Specjalista ds. handlu międzynarodowego - Krosno, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pracodawca: "Feniks" Spółka z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0089

Miejsce pracy: Naftowa 21, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -sprzedaż towarów będących w ofercie handlowej firmy,
-przygotowywanie ofert,
-pozyskiwanie nowych klientów,
-negocjowanie warunków współpracy,
-profesjonalna obsługa klienta w j. niemieckim i angielskim oraz doradztwo produktowe,
-obsługa zamówień i reklamacji,
-uaktualnianie ofert sprzedażowych zgodnie ze standardami firmy,
-dbanie o poprawność dokumentów sprzedażowych oraz ich obieg
-koordynowanie działań marketingowych i sprzedażowych w przydzielonym obszarze
-reprezentownie Spółki podczas wyjazdów służbowych, imprez targowych oraz konferencji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik handlowiec*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętności i chęci do pracy w zespole przy równoczesnej dopowiedzialności za indywidualny wynik, praktyczna wiedza z zakresu sprzedaży E-commerce będzie dodatkowo punktowana w procesie rekrutacyjnym. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na podst. umowy o pracę, pracę w dynamicznym środowisku, atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk oraz know-how

NIP: 6842279974
REGON: 371030410
Adres: Naftowa 21, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Owoc
Nr telefonu: 13 43 680 05
E-mail: feniks@feniks.biz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne należy kierować na adres: feniks@feniks.biz.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail