Operator koparki kołoweij do 20 ton - Puławy, lubelskie

Data dodania: 2024-01-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Pracodawca: ZENON RADOWIECKI "RADBUD - BIS"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0043

Miejsce pracy: 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: roboty ziemne i wyburzeniowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN
Zawód: operator koparki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator koparki (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane uprawnienia operatora koparki kołowiej do 20 ton, prawo jazdy kt. Bdoswiadczenie zawodowe 3 lata, jedna zmiana 7-15, miejsce pracy do 120 km od Puław (woj. liubelskie i mazowieckie), wskazane posiadanie referencji

NIP: 7161146528
REGON: 431245972
Adres: Henryka Dąbrowskiego 10, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zenon Radowiecki
Nr telefonu: 607-653-322
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon