Nauczyciel psycholog - Duszniki, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W DUSZNIKACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0077

Miejsce pracy: BRONIEWSKIEGO 3, 64-550 Duszniki, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- wykonywanie obowiązków nauczyciela psychologa
z uczniami klas I-VIII szkoły podstawowej,
- diagnozowanie,
- konsultacje indywidualne,
- zajęcia grupowe z dziećmi w szkole,
- współpraca z rodzicami,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 690 do 4 550 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel psycholog
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel psycholog
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wymagane wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym,
- wymiar czasu pracy 12/22 czyli 1/2 etatu,
- wysokość wynagrodzenia brutto od 3.690, zł do 4.550,00zł zależna od stopnia awansu zawodowego (zgodnie z Kartą Nauczyciela),
- pozostałe warunki pracy do uzgodnienia,
- umowa na czas określony do 31.08.2024r.,

NIP: 7872110039
REGON: 000601343
Adres: BRONIEWSKIEGO 3, 64-550 Duszniki, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Liczbańska
Nr telefonu: 61 29 19 162
E-mail: sekretariat@spduszniki.net
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail