Pracownik budowlany - cieśla szalunkowy - Wadowice, małopolskie

Data dodania: 2024-01-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: PAWEŁ KOTONIAK - KOTONIAK BUDOWNICTWO PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0100

Miejsce pracy: Praca na terenie Wadowic, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Roboty żelbetowe.
Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, jednozmianowa w godz.7-15, na pełny etat. Możliwa praca w nadgodzinach. Praca na terenie Wadowic na okres ok. 6 miesięcy.
Wynagrodzenie od 5 000 zł do 7 000 zł brutto - uzależnione od umiejętności, ustalane indywidualnie.
Kontakt osobisty: Kraków, ul. Rzemieślnicza 1/221 lub w Wadowicach, poprzedzony kontaktem telefonicznym:604 192 084.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Data zakończenia: 21.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Uzależnione od umiejętności i jest ustalane indywidualnie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: cieśla szalunkowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Obsługa żurawi wieżowych, szybkomontujących, szynowych i stacjonarnych
  • Znajomość rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,mile widziane uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego lub inne uprawnienia związane z budownictwem, mile widziana znajomość rysunku technicznego, komunikatywna znajomość języka polskiego.

NIP: 6811271753
REGON: 351283753
Adres: 32-437 Skomielna Czarna 498, powiat: myślenicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Kotoniak
Nr telefonu: 604192084
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - Kontakt osobisty: Kraków, ul. Rzemieślnicza 1/221 lub w Wadowicach poprzedzony kontaktem telefonicznym