Specjalista ds. bhp - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-01-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: "P.Z. PARTNER" - PAŁAMARZ SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: BHP

Numer oferty: StPr/24/0072

Miejsce pracy: Połomska 26, 44-304 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie szkoleń bhp,
sporządzanie okresowych analiz stanu bhp,
bieżące informowanie o stwierdzonych zagrożeniach wraz z propozycjami o sposobie ich usunięcia,
przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad i przepisów bhp,
zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bhp w zakresie pomieszczeń pracy i procesów pracy,
szacowanie i ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
udział w opracowaniu wewnętrznych regulaminów i instrukcji dotyczących bhp,
prowadzenie dokumentacji związanej z bhp,
udział w dochodzeniach powypadkowych,
doradztwo w zakresie obowiązujących zasad i przepisów bhp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: BHP
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategorii B

NIP: 6471003739
REGON: 27216038800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Kształcenie ustawiczne dorosłych
Adres: Połomska 26, 44-304 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 4560240
E-mail: biuro@bhpfirma.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail