Asystent księgowy - Sosnowiec, śląskie

Data dodania: 2024-01-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracodawca: WAWRZYNIAK IWONA BIURO RACHUNKOWE "PARTNER"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0059

Miejsce pracy: Sucha 7B/8-9, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kontrola dokumentów, wprowadzanie do systemu księgowego "RACHMISTRZ" i "COMARCH OPTIMA", prowadzenie KPiR, uzgadnianie rejestrów VAT, praca w godzinach 8.00-16.00, po okresie próbnym umowa o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 24.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe brutto
Zawód: asystent do spraw księgowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne, doświadczenie w dziale księgowości będzie dodatkowym atutem, znajomość przepisów podatkowych, umiejętność prowadzenia książki przychodów i rozchodów

NIP: 6441099203
REGON: 272702085
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
Adres: Sucha 7B/8-9, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Wawrzyniak
Nr telefonu: 606-874-397
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon