Inspektor - Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Pracodawca: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne

Numer oferty: StPr/24/0047

Miejsce pracy: Plantaża 20, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kontroluje obrót, magazynowanie i stosowanie środków ochrony roślin,
kontroluje podmioty prowadzące konfekcjonowanie lub obrót środkami ochrony roślin,
przyjmuje wnioski o wpis do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność w zakresie konfekcjonowania lub obrotu środkami ochrony roślin,
kontroluje wprowadzanie do obrotu nawozów, nawozów oznaczonych znakiem "NAWÓZ WE" i środków wspomagających uprawę roślin i udostępnianiem produktów nawozowych UE,
kontroluje stan fitosanitarny roślin, produktów roślinnych,
prowadzi rejestr producentów roślin oraz przedsiębiorców wprowadzających na polski obszar celny określone rośliny, produkty roślinne oraz prowadzących obrót nimi.
pobiera próby roślin, produktów, podłoży i gleby do badań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 731,37 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, kierunek: rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • OBSŁUGA KOMPUTERA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość ustawy o Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa,
znajomość ustawy o środkach ochrony roślin,
w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później, Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Wymagania dodatkowe: umiejętność pracy w zespole,samodzielność, odpowiedzialność.

NIP: 7792172446
REGON: 634298402
Adres: Plantaża 20, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 618605920
E-mail: kadry@poznan.priorin.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
CV i list motywacyjny
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
Oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kat. B,
Oświadczenie, ze w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/ł współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.
Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta, inny - Dokumenty należy złożyć do: 2024-01-26 Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu Miejsce składania dokumentów:
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
ul. Grunwaldzka 250 B, 60-166 Poznań
Kadry