Pracownik biura obsługi klienta - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: "TOMKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0047

Miejsce pracy: Jarosława Iwaszkiewicza 22a, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa klientów w zakresie sprzedaży usług stanowiących ofertę handlową firmy, zawieranie umów abonenckich, obsługa posprzedażowa, przyjmowanie wpłat od klientów;
I umowa na okres próbny 3 miesiące - docelowo na czas nieokreślony; jedna zmiana -praca od 08.00 do 16.00;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: miesięcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie , mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy , obsługa komputera ze znajomością pakietu MS Office, wysoka kultura osobista , obowiązkowość;

NIP: 6151894292
REGON: 231198374
Krótki opis działalności gospodarczej: TELEWIZJA KABLOWA
Adres: Kościelna 2, 58-410 Marciszów, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jan Tomków
Nr telefonu: 075 64 55 300 (301, 302)
E-mail: rekrutacja@tomkow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: telefonicznie umawiać się na spotkanie