Księgowa-0034 - Stradomia Wierzchnia, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie
Pracodawca: TEAM-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0035

Miejsce pracy: 88 A, 56-500 Stradomia Wierzchnia, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • rzetelność i punktuanlność w realizacji celów
  • znajomość rozliczeń kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atuterm
  • znajomość programu ERP OPIMA
  • umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w księgowości min. 2 lata

NIP: 9111814667
REGON: 93281756700000
Adres: 88 A, 56-500 Stradomia Wierzchnia, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Judyta Więcek
Nr telefonu: 517 012 471
E-mail: kadry@teamplast.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail