Specjalista w wydziale informatyki w zarządzie zlewni - Piła, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0072

Miejsce pracy: Motylewska 7, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wsparcie informatyczne dla użytkowników końcowych zatrudnionych w Zarządzie Zlewni w Pile oraz podległych Nadzorach Wodnych, rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów, administrowanie i koordynacja zgłoszonych incydentów, administrowanie systemem do zarządzania dokumentacją EZD RP, konfiguracja i administrowanie stacjami roboczymi wraz z urządzeniami peryferyjnymi zgodnie z przyjętymi procedurami i Polityką Bezpieczeństwa Teleinformatycznego PGW WP, prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania oraz kontrola nad ich prawidłowym wykorzystaniem, identyfikacja potrzeb pracowników w zakresie zaopatrzenia w sprzęt informatyczny.
Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00.
Zatrudnienie od maja 2024r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i umiejętności kandydata
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, preferowane na kierunku technik informatyk, minimum roczne doświadczenie zawodowe, wiedza o produktach IT i nowych technologiach, sprawne posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office, dobra znajomość obsługę systemów: MS Windows, MS Windows Server, Linux, Exchange lub innych systemów pocztowych, Active Directory, podstawy konfiguracji, drukarek sieciowych, czynne prawo jazdy kat. B, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność skutecznej realizacji powierzonych zadań, dokładność, skrupulatność, komunikatywność , umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane: wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku informatyka, znajomość sieci LAN/VAN, umiejętność obsługi i konfiguracji serwerów plików NAS.

NIP: 5272825616
REGON: 368302575
Adres: Adama Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Majchrzak
Nr telefonu: 52 33 91 131
E-mail: agnieszka.majchrzak@wody.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny należy przesłać drogą elektroniczną na adres kadry.bydgoszcz@wody.gov.pl albo pocztą lub złożyć osobiście: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, Al. Adama Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz z dopiskiem: Nabór na stanowisko Specjalista w Wydziale Informatyki ZZ Piła . Dokumenty muszą zawierać poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie dla potrzeb rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny - CV, list motywacyjny należy przesłać drogą elektroniczną na adres kadry.bydgoszcz@wody.gov.pl albo pocztą lub złożyć osobiście: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, Al. Adama Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz z dopiskiem: Nabór na stanowisko Specjalista w Wydziale Informatyki ZZ Piła . Dokumenty muszą zawierać poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie dla potrzeb rekrutacji.