Konserwator maszyn - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2024-01-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracodawca: PARTWORK PACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0020

Miejsce pracy: Graniczna 57, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kompletacja i pakowanie produktów do opakowań zbiorczych. kontrola jakości procesu produkcyjnego. kompletowanie
zamówień klientów zgodnie z zamówieniem /specyfikacją Wymiana elementów eksploatacyjnych maszyn drukarskich oraz
maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, zgodnie ze stanem zużycia tych elementów oraz ich dopasowaniem do aktualnie wytwarzanych produktów. Sprawdzanie stanu zużycia tych elementów. Usuwanie zabrudzeń z samej maszyny i
jej otoczenia powstałych w procesie produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 10.02.2024
Data zakończenia: 09.02.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia: czasowy ze stawką godzinową.
Zawód: pozostali mechanicy maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowa znajomość systemu prowadzenia gospodarki magazynowej. Możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej. Znajomość języka angielskiego LUB rosyjskiego. Wymóg znajomości jednego z ww. języków wynika z faktu, iż praca wykonywana jest w brygadach komunikujących się w tych językach w związku z czym występuje konieczność prowadzenia komunikacji oraz raportowania w w/w językach.

NIP: 6751657330
REGON: 380970942
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: Graniczna 57, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Gierlicki
Nr telefonu: 503309705
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Spotkanie osobiste po umówieniu się na rozmowę telefonicznie.