Strażak - stażysta, docelowo: starszy inspektor sztabowy (sekcja kwatermistrzowsko-techniczna) - Wołomin, mazowieckie

Data dodania: 2024-01-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracodawca: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0105

Miejsce pracy: Sasina 15, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - realizacja zadań w obszarze zabezpieczenia logistycznego Komendy Powiatowej PSP w Wołominie
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: strażak
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • pełna sprawność fizyczna

NIP: 1250941052
REGON: 013298819
Krótki opis działalności gospodarczej: straż pożarna
Adres: Sasina 15, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Kłak
Nr telefonu: 22761-33-41
E-mail: kadry@pspwolomin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: https://www.gov.pl/web/kppsp-wolomin/ogloszenie-o-naborze-do-sluzby-w-panstwowej-strazy-pozarnej-na-stanowisko-stazysta-docelowo-starszy-inspektor-sztabowy-w-codziennym-systemie-sluzby-w-sekcji-kwatermistrzowsko---technicznej?fbclid=IwAR01FW-01WGn18ZxZyn4IAkCp4Io_esGuGmq6b5hxNbR2NiNrcn-EPk3_8w
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07:30 do 15:30