Specjalista ds. płac i kadr - Otrębusy, mazowieckie

Data dodania: 2024-01-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-PREDSZKOLNY W OTRĘBUSACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0085

Miejsce pracy: Piaseckiego 2, 05-805 Otrębusy, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja i nadzór w zakresie kadrowym oraz płacowym, w tym: wystawianie umów, aneksów, umów zleceń/ rachunków, rejestrowanie/ wyrejestrowanie ubezpieczonych. Sporządzanie miesięcznych deklaracji ZUS. Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń, obliczanie zwolnień lekarskich. Prowadzenie kart zasiłkowych, prowadzenie kart czasu pracy, ewidencja urlopów. Pilnowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, uprawnień pracowniczych itp. Wysyłanie comiesięcznych deklaracji do PFRON- INF. Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS). Współpraca z głównym specjalistą ds. BHP i IODO. Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem delegacji krajowych i zagranicznych. Monitoring przepisów i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu kadr i płac. Archiwizacja dokumentów. Umowa o pracę na rok z możliwością przedłużenia. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- wyższe kierunkowe. Bardzo dobra znajomość Kodeksu pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań. Wymagana bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, kurs "Kadry, płace i ZUS z płatnikiem", studia podyplomowe - Kadry i płace w prawie i praktyce. Mile widziana znajomość programu Płatnik, obsługa programu płacowego Płace-Logic. Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

NIP: 5342641236
REGON: 388420260
Adres: Piaseckiego 2, 05-805 Otrębusy, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sebastian Kończak
Nr telefonu: 22 758 58 10
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon