Magazynier - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2024-01-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0082

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Załadunek oraz rozładunek towarów (samochody ciężarowe, busy), przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności towaru z dokumentacją transportową i celną, wymiana informacji na temat planowania i załadunków z tureckim oddziałem firmy w języku tureckim, obsługa wózków ręcznych. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do soboty w Czechowicach-Dziedzicach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.01.2024
Data zakończenia: 29.01.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, wymagana znajomość języka tureckiego (w mowie na poziomie B1, w piśmie na poziomie A2), podstawowa znajomość języka polskiego. Konieczna silna motywacja do pracy, umiejętność szybkiego uczenia się, odpowiedzialność, sumienność, punktualność, spostrzegawczość, koordynacja psychomotoryczna, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracownik PUP
Nr telefonu: 32 215 33 12
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP