Operator cnc - Porąbka, śląskie

Data dodania: 2024-01-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: K&B SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0088

Miejsce pracy: Krakowska 32, 43-353 Porąbka, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC, obsługa tokarki konwencjonalnej, lutowanie indukcyjne elementów, obsługa przecinarki taśmowej, praca jako operator urządzeń na linii produkcyjnej, montaż komponentów w gotowy produkt, rozładunek i załadunek materialów i gotowych produktów z wykorzystaniem wózka widłowego, transport materiałów i gotowych produktow między oddziałami firmy. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00, od poniedziałku do piątku (możliwe soboty), w Porąbce.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 31.01.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, wymagane doświadczenie w obsłudze urządzeń CNC ze sterowaniem Mitsubishi oraz HAAS i obróbce skrawaniem mosiądzu, umiejętność obsługi tokarki manualnej. Konieczna znajomość procesu lutowania indukcyjnego, znajomość rysunku technicznego, posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych gazowych wraz z wymianą butli, posiadanie prawa jazdy kat. "B", znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2 (niezbędna w celu obsługi maszyn CNC).

NIP: 9372695581
REGON: 367420812
Adres: Krakowska 32, 43-353 Porąbka, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Chwierut
E-mail: ksiegowosc@k-and-b.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail lub skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail