Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: Magdalena Rojek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0039

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 45b/1, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzątanie profesjonalnym sprzętem czyszczącym;
jedna zmiana od 08.00 do 16.00 (do uzgodnienia);
umowa zlecenie - 3 miesiące;
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 30.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: godzinowy
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe , mile widziane doświadczenie w obsłudze profesjonalnego sprzętu sprzątającego , mile widziane prawo jazdy kat. B

NIP: 6151916533
REGON: 525929778
Adres: Wyspiańskiego 45b/1, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Rojek
Nr telefonu: 660 488 412
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak danych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: telefonicznie umawiać sie na spotkania