Operator koparki - Klekotowo, podlaskie

Data dodania: 2024-01-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe "Anna" Marek Tarasiuk
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0022

Miejsce pracy: 17-300 Klekotowo 3, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługiwanie koparki, wykonywanie ziemnych prac budowlanych przy budowie obiektów podziemnych i naziemnych, zbieranie i profilowanie skarp i nasypów, wydobywanie żwiru piasku i innych materiałów kopalnych, wywożenie ziemi, piasku i kamieni, załadowywanie i rozładowywanie ciężarówek i kontenerów, przygotowywanie terenu robót, tj. oczyszczanie z kamieni, drzew, krzewów, wyrównywanie powierzchni itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator koparki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Operator koparki jednonaczyniowej kl. I
  • operator koparki

NIP: 5441393988
REGON: 200264678
Adres: 17-300 Klekotowo 3, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Tarasiuk
Nr telefonu: 663540838
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy / CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście