Stażysta/młodszy asystent - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2024-01-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: żywienie człowieka/dietetyka/technologia żywności i żywienia/zdr. publ

Numer oferty: StPr/24/0019

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 10, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumantacji służbowej. Prowadzenie nadzoru nad obiegiem dokumentacji. Poznawanie zagadnień z zakresu Inspekcji Sanitarnej. Organizowanie i prowadzenie akcji tematycznych. Udział w kontroli obiektów z zakresu sekcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 965,38 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw higieny, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: żywienie człowieka/dietetyka/technologia żywności i żywienia/zdr. publ
Uprawnienia:
  • kreatywność
  • obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)
  • praca w zespole

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Samodzielność. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.

NIP: 5291628584
REGON: 017201892
Krótki opis działalności gospodarczej: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Adres: Żwirki i Wigury 10, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Hubert Skorupa-Matyjasiak
Nr telefonu: 22 755-57-76 w. 20
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon