Operator koparki jednonaczyniowej - Gorlice, małopolskie

Data dodania: 2024-01-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracodawca: WACŁAW WILCZYŃSKI Usługi transportowe
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0057

Miejsce pracy: Łokietka, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa koparki; prace ziemne przy wykopach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Miejsce pracy: teren powiatu gorlickiego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator koparki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator koparki (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Operator koparki jednonaczyniowej kl. III

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe; staż pracy w zawodzie -1 rok; uprawnienia operatora koparki kl. III; prawo jazdy kat. B; umiejętność obsługi koparki; komunikatywność

NIP: 7381303556
REGON: 492018102
Krótki opis działalności gospodarczej: Przewóz towarów
Adres: Łokietka 154, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wacław Wilczyński
Nr telefonu: 502-780-851
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie + CV